HOME > KATALOG > Kabelážní systémy

Kabelážní systémy

Provádíme dodávky a montáže strukturovaných kabelových systémů formou na klíč v prvotřídní kvalitě ve velmi přijatelné ceně.

 

Strukturované kabelové systémy zhotovujeme za použití značkových komponentů firem PANDUIT a BELDEN.

 

Americká firma PANDUIT je jedním z předních světových výrobců komponent strukturovaných kabeláží. Její produkty se vyznačují 100% modularitou, vysokou kvalitou a velmi estetickým designem. Firma průběžně investuje nemalé prostředky do výzkumu a vývoje, jehož výsledkem je široká škála komponent splňujících nejvyšší standardy a umožňující progresivní řešení kabeláží nejen podle současných norem, ale i podle návrhů norem budoucích. Samozřejmostí jsou stíněné i nestíněné kabeláže kategorie 5, 5e i 6 a rovněž řešení FTTD (optika až na stůl). Na veškeré komponenty poskytuje firma PANDUIT 20letou záruku.

 

Belden Electronic Divison, součást Belden Inc. je významnou kabelovnou nejen pro datové, ale i audio, video, koaxiální a průmyslové kabely. Veškeré produkty a výrobní procesy odpovídají mezinárodním standardům. Firma Belden poskytuje záruku na životnost metalických i optických kabelů 15 let.

 

Ochotně pro Vás připravíme návrh řešení strukturovaného kabelového systému. Kdykoliv nás kontaktujte pro předložení nezávazné cenové nabídky.

Řadit dle: Výrobce:    


Do této kategorie prozatím nebyl vložen žádný produkt.