HOME > KATALOG > Termovizní IP kamery

Termovizní IP kamery

Termovizní IP kamery

Síťové termální kamery společnosti Axis jsou dokonalým dodatkem pro jakékoliv profesionální systémy IP sledování, které vyžadují zabezpečení oblasti nebo okolí při úplné tmě.

Síťové termo kamery vytváří obraz na základě tepla, které neustále vyzařuje z objektů, dopravních prostředků a osob. Tato funkce poskytuje kamerám možnost sledování i při naprosté tmě a poskytování obrázků, které umožňují obsluze zjišťovat a jednat při podezřelých činnostech – 24 hodin denně, sedm dní v týdnu.

Spolehlivá detekce jako doplněk
Termální kamery jsou vynikající pro detekci osob, objektů a nehod v tmavých a jiných náročných podmínkách. Termální kamery nicméně nezajistí snímky, které umožní spolehlivou identifikaci – to je důvod, proč se termální kamery a běžné kamery v instalacích sledování navzájem doplňují a podporují.
 

Termální kamery nevyžadují žádné dodatečné zdroje světla – běžné nebo infračervené – které spotřebovávají energii, vytváří stíny a odhalují svoji polohu. A v kontrastu s běžnými kamerami typu den a noc, které při použití závisí na určitém množství infračerveného světla, termální kamery zajišťují spolehlivé snímky sledování i při naprosté tmě.

Rozšíření jakéhokoliv profesionálního systému IP sledování
Termální kamery mohou zvládat mnoho obtížných podmínek počasí lépe než běžné kamery, např. umožňují obsluze vidět skrz kouř, mlhu a prach. Termální kamery obvykle také poskytují lepší přesnost u inteligentních video aplikací.
S dostupnými IP síťovými kamerami od společnosti Axis je termální snímkování realistickou možností k rozšíření jakéhokoliv systému IP sledování.

  Obrázek vytvořený síťovou kamerou Obrázek vytvořený termální síťovou kamerou
  Síťové kamery Síťové termální kamery
Identifikace
     
Detekce za denního světla
Detekce v noci
   
Detekce v obtížných podmínkách
 

Řadit dle: Výrobce:    

Axis Q1910 - termovizní IP kamera
Axis Q1910 - termovizní IP kamera
 Axis Q1910 - termovizní IP kamera termální IP-kamera do interiéru napájení po ethernetovém kabelu (POE) kodeky H.264...
 
Cena s DPH: na. požádání Kč
Stav: Na dotaz
Kód: Q1910
 
Axis Q1910-E  - venkovní termovizní IP kamera
Axis Q1910-E - venkovní termovizní IP kamera
 Axis Q1910-E  -  venovní termovizní IP kamera venkovní termální IP-kamera s napájením po ethernetovém kabelu (PoE) ko...
 
Cena s DPH: na. požádání Kč
Stav: Na dotaz
Kód: Q1910E
 
Axis Q1921 - termovizní IP kamera
Axis Q1921 - termovizní IP kamera
 Axis Q1921 - termovizní IP kamera termální IP-kamera do interiéru s volitelným ohniskem objektivu napájení po etherne...
 
Cena s DPH: na. požádání Kč
Stav: Na dotaz
Kód: Q1921
 
Axis Q1921-E  - venkovní termovizní IP kamera
Axis Q1921-E - venkovní termovizní IP kamera
 Axis Q1921-E  - venkovní termovizní IP kamera venkovní termální IP-kamera s volitelným ohniskem objektivu napájení po...
 
Cena s DPH: na. požádání Kč
Stav: Na dotaz
Kód: Q1921E
 
Venkovní otočná duální kamera Axis Q8721
Venkovní otočná duální kamera Axis Q8721
Venkovní otočná duální kamera Axis Q8721. Otočný motor s neomezeným otáčením 360° s krytím IP66, uvnitř krytu jsou dvě ...
 
Cena s DPH: na. požádání Kč
Stav: Na dotaz
Kód: Q8721-E