Na parkovištích GO parking hlídají kamery s VMS ATEAS

Díky pokročilé technologii kamer s video dohledovým systémem ATEAS mají na všech parkovištích dokonalý přehled o dění kolem.

S růstem naší společnosti jsme museli kamerový systém ATEAS postupně rozšiřovat. Jsme rádi, že jsme se opět mohli spolehnout na služby firmy ZONT. Při spolupráci s nimi se plně odráží jejich letitá zkušenost, odbornost, profesionalita a také spolehlivost. Zkrátka je s nimi je radost spolupracovat. Kdo hledá zkušeného dodavatele kamerových systémů, ať se v klidným srdcem obrátí na ZONT.

O Go parking

GO parking provozuje moderní parkoviště s nepřetržitým provozem kousek od letiště Praha. Když odlétáte z Prahy, nemusíte hledat složitě parkovací místo na letišti. GO parking má dostatek cenově dostupných komforně širokých parkovacích míst na asfaltové ploše. Zaparkované vozy hlídá kromě fyzické ostrahy 24/7 také moderní kamerový systém.

Jak kamery hlídají parkoviště u letiště

Odpovídá jednatel společnosti, pan Bohumil Neumann

„Kamerové systémy na našich parkovištích jsou vybaveny pokročilou technologií, díky které máme dokonalý přehled o všech bezpečnostních událostech, ke kterým na našich parkovištích dochází.

Kamery navíc umí automaticky číst SPZ vozidel, takže je průjezd našimi parkoviště rychlý a plynulý. Čtení SZP v kamerách zajišťuje nadstavba ATEAS LPR (license plate recognition), díky které se všechny registrační značky automaticky přenesou do našeho parkovacího systému.“

Od roku 2018 se o všechny kamery a celý IP kamerový systém Go parkingu stará spolehlivá firma ZONT

ZONT zajišťuje servis kamer od roku 2018

„S růstem naší společnosti jsme museli kamerový systém ATEAS postupně rozšiřovat. Jsme rádi, že jsme se opět mohli spolehnout na služby firmy ZONT. Při spolupráci s nimi se plně odráží jejich letitá zkušenost, odbornost, profesionalita a také spolehlivost. Zkrátka je s nimi je radost spolupracovat.

Kdo hledá zkušeného dodavatele kamerových systémů, ať se v klidným srdcem obrátí na ZONT.

Bohumil Neumann, jednatel GO parking, s.r.o.

Pokročilá technologie ATEAS pro snímání SPZ kamerovými systémy na parkovištích Go parking - kamery spravuje ZONT