Kamery od ZONTU hlídají obecní úřad a hasičskou zbrojnici

Představitelé obce chtěli zabezpečit obecní majetek a kamerový systém, který hlídá perimetry kolem budov a příjezdové cesty se ukázal jako nejlepší řešení.

V roce 2018 jsme na zastupitelstvu rozhodli, že pořídíme kamerový systém, abychom zabezpečili budovu obecního úřadu. Dostali jsme doporučení na firmu ZONT a tak jsme je oslovili společně s dalšími firmami.

O Modleticích

Obec Modletice leží ve Středočeském kraji, necelých 20 km od Prahy. Právě blízkost hlavního města a dobrá dopravní obslužnost činí z obce vyhledávanou lokalitu.

Působí zde několik dobrovolnických sdružení, zaměřujících se na pořádání kulturních a společenských akcí a práci s dětmi a mládeží.

Kamerový systém pro obec Modletice

Obecní úřad střeží kamerový systém

„Lidé v Zontu pochopili naše potřeby nejlépe a cena jejich řešení nám také hrála do karet. Proto jsme si plácli a nic už nebránilo v instalaci kamer a dohledového systému ATEAS Security, nejprve na budově OÚ a na příjezdové komunikaci od Herinku.“

Ing. Jiří Aron, starosta obce

Kamerový systém pro Modletice dodal ZONT

Hasičská zbrojnice je v bezpečí 🚒

„Když jsme si ověřili, jak se strážníkům obecní policie s kamerovým systémem pracuje, rozšířili jsme jej také do objektu nové hasičské zbrojnice.

Firma ZONT nám kamerový systém v Modleticích servisně zajišťuje dodnes. A jsme za to rádi, protože profesionalita v kombinaci s osobním přístupem techniků se dneska jen tak nevidí. Firmu ZONT rád vřele doporučím.“

Ing. Jiří Aron, starosta obce

Kamerový systém od ZONTU hlídá v Modleticích hasičskou zbrojnici